Si të krijoni vithe të rrumbullakëta në një kohë të shkurtër
 
Shperndaje
ikub#: 1905280053
Ushtrimet ideale për t'u bërë gati për sezonin e plazhit.
FOTO GALERI
Askush nuk i do ushtrimet, por të gjithë duan një trup të bukur dhe të tonifikuar sidomos gjatë sezonit të verës. Sigurisht që kujdesi për veten duhet të jetë në plan të parë çdo ditë gjatë gjithë vitit, por nëse kërkoni rezultate të shpejta atëherë duhet të fokusoheni në këto ushtrime. Janë 8 ushtrime dhe çdo ditë bëni 4 prej tyre duke i alternuar dhe brenda 1 muaji do të shihni rezultate të mira.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PLAZHI USHTRIME VITHET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved