Si të mbetemi më lehtë shtatzënë
 
Shperndaje
ikub#: 1905290092
Fillimisht është e rëndësishme te ndjeheni te qeta pa u stresuar dhe mërzitur sepse siç mund ta dini stresi dhe ankthi nuk favorizojnë aspak shtatzëninë.
FOTO GALERI
Por ekzistojnë disa strategji për te shtuar mundësitë për te mbetur shtatzënë madje edhe duke modifikuar ndonjë zakon. Ja disa metoda te ndryshme te cilat ju ndihmojnë te mbeteni me lehte shtatzënë.
 Shfleto artikuj te tjere per: MASA NDIHMA SHTATZENIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved