Si të rrisim imunitetin gjatë shtatzënisë
 
Shperndaje
ikub#: 1906070035
Gjatë shtatzënisë, trupi i një gruaje i nënshtrohet transformimeve të ndryshme, të cilat çojnë edhe në ulje të rezistencës dhe imunitetit të organizmit.
FOTO GALERI
Kur femrat preken nga ftohja dhe gripi gjatë shtatzënisë, shfaqen komplikime të ndryshme që nuk dëmtojnë vetëm nënë por edhe foshnjën në bark. 
Ja disa këshilla që duhet të zbatoni për të shmangur ftohjen gjatë shtatzënisë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GRIPI IMUNITETI REZISTENCA SHTATZENIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved