Ushqimet më të pa përshtatshme për në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1906170075
Dita e gjatë dhe temperaturat e ngrohta të joshin edhe më shumë në stinën e verës për të qëndruar më shumë jashtë dhe kjo pa dyshim sjell me vete dëshirën për të frekuentuar edhe më shumë lokale dhe për të ngrënë jashtë.
FOTO GALERI
Por kujdes, disa ushqime që edhe në stinë të tjera nuk janë të shëndetshme, në verë ato bëhen gati të rrezikshme, ndaj duhet të qëndroni sa më larg prej tyre.
Ja cilat janë ato për në këtë stinë.
 Shfleto artikuj te tjere per: KUJDESI RREZIKU USHQIME VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved