Çfarë duhet të dini për nishanet
 
Shperndaje
ikub#: 1906180109
Gjate jetës nishanet mund të ndryshojnë në madhësi, formë dhe ngjyrë.
FOTO GALERI
Ndërsa ata shpesh janë të padëmshëm, është e rëndësishme të jesh vigjilent për pamjen e tyre dhe për çdo ndryshim, sidomos kur melanoma është një nga kanceret më të zakonshme të lëkurës. Nishanet janë të përbërë nga qeliza të veçanta të quajtur melanocytes. Këto qeliza nuk janë gjithmonë të përhapura në mënyrë të barabartë. Ja disa gjëra që duhet të dini rreth tyre.
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: KUJDESI LEKURA NISHANE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved