6 këshilla për tu ndjerë mirë më veten
 
Shperndaje
ikub#: 1906200024
Puna, stresi apo rutina e përditshme shpesh herë na bën të mos i kushtojmë rëndësi vetes sonë duke e lënë pas dore...
FOTO GALERI
Ti kushtosh vetes rëndësi qoftë edhe nëpërmjet gjesteve të vogla të përditshme mund të na ndihmojnë shumë  në të ndjerit mirë nga ana fizike dhe mentale. Kështu, ndaloni për një moment nga mbingarkesa e ditëve dhe kushtojini pak vëmendje vetes suaj...
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ARGETIMI KESHILLA MIREQENIA PERSONALE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved