Si të largoni shëndetin e tepërt nga shpina
 
Shperndaje
ikub#: 1906210039
Po flasim për ato palat që krijohen në pjesën anësore të kurrizit poshtë krahëve që duken shëmtuar poshtë bluzave të ngushta, sa herë dilni në plazh apo i bëjnë fustanet tona të ndihen tepër të ngushtë.
FOTO GALERI
Për eliminimin e yndyrës në pjesën e pasme të kurrizit instruktorët më të mirë të palestrave rekomandojnë disa ushtrime që mund t'i bëni edhe në shtëpi, mjafton të keni vetëm një peshë të lehtë. Ja disa ushtrime që mund të bëni dhe do të shihni shumë shpejt ndryshimin. Bëni tre sete të plota me këto ushtrime.
Shfleto artikuj te tjere per: KURRIZI SHENDETI USHTRIMET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved