Shtatzëna? Ja si ta përballoni vapën
 
Shperndaje
ikub#: 1906290020
Vapën mezi e durojnë të gjithë, por për shtatzënat çdo gjë është edhe më e vështirë. Ja disa gjeste që do ju ndihmojnë.
FOTO GALERI
Kur je shtatzënë hormonet bëjnë të vetën dhe vapa bëhet më e padurueshme. Për fat të mirë ka disa reflekse që mund t’iu ndihmojnë. Ja cilat janë ato:
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJESTE SHTATZENIA VAPA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved