Në ditët e nxehta, ja ushqimet që duhet të shmangni
 
Shperndaje
ikub#: 1907010034
Për t’u ndier më të lehtë dhe për të mos pasur shumë vapë, ja ushqimet që duhet të mbani larg.
FOTO GALERI
Ushqimi mund të ndihmojë për të kompensuar efektet e padëshiruara të diellit në organizmin tone, me qëllim që ai të jetë i shëndetshëm, i ekuilibruar dhe i pasur me ujë. Nga ana tjetër ka dhe nga ato ushqime që në fakt të ngarkojnë edhe më shumë, të fryjnë, të bëjnë të harxhosh më shumë energji për t’i tretur dhe mund të të lënë pa gjumë. Ja disa prej atyre që mirë është të shmangen për ta kaluar sa më lehtësisht verën e nxehtë. 
 Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved