Ushqimet për nënat që ushqejnë me gji
 
Shperndaje
ikub#: 1907210005
Për nenat qe ushqejnë foshnjat me gji është e rëndësishme te dine se cilësia e qumështit te gjirit te tyre do te duhet te qëndrojë pak a shume e njëjte gjatë gjithë periudhës së gjidhënies.
FOTO GALERI
Prandaj, për te siguruar mirëqenien tuaj, me e mira qe mund te bëni është te siguroheni qe jeni duke marre te gjithë elementet ushqyes te nevojshëm për fëmijën tuaj duke praktikuar një diete te larmishme. 
Nëse ju siguroni marrjen e këtyre 12 ushqimeve, trupi juaj dhe foshnja juaj di t’ju falënderojnë.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved