6 alternativa për të rënë në peshë, pa ulur sasinë e kalorive
 
Shperndaje
ikub#: 1907270024
Ruajtja e peshës trupore brenda parametrave që kemi vendosur është një sfidë jo e lehtë. Sot ka shumë recepura që ofrohen për këtë qëllim, por ne kësaj radhe do të donim tu tregonim për disa alternativa të tjera, të cilat të çojnë në të njëjtin vend.
FOTO GALERI
Pra ideja është që të ruajmë peshën dhe linjat trupore, edhe duke mos u kufizuar në kaloritë e marrë dhe përjetimin e shijeve.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved