7 ushtrime që përmirësojnë cilësinë e jetës së një femre
 
Shperndaje
ikub#: 2004270087
Trupi juaj do të gjallërohet nëse stërvitet me këto ushtrime.
FOTO GALERI
Është vërtetuar se aktiviteti fizik mund të zvogëlojë rrezikun e një personi për të pasur sëmundje të zemrës dhe një sërë sëmundjesh të tjera kronike. Gjithashtu parandalojnë stresin apo depresionin. Gjatë kohës që ne po qëndrojmë në karantinë, le ta ndryshojmë trupin dhe gjendjen shpirtërore për më mirë dhe të provojmë disa ushtrime që mund të përmirësojnë cilësinë e jetës tonë! Shfletoni galerinë e mësipërme dhe ndiqni me kujdes hapat e ushtrimeve për një trup më të shëndetshëm.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FEMER SHENDET STERVITJE TRUPI USHTRIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved