Çfarë problemesh shëndetësore mund të lidhen me fryrjen e këmbëve?
 
Shperndaje
ikub#: 2004300107
Këmbët dhe kyçet e fryra janë simptoma të shpeshta për shumë prej nesh.
FOTO GALERI

Kjo gjendje e pakëndshme zakonisht shkaktohet nga qëndrimi i zgjatur ose ecja, veshja e këpucëve të ngushta ose shtatzënia. Por në disa raste ato janë një flamur i kuq për çështje më serioze shëndetësore, të cilat nuk duhet të injorohen.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FRYRJA PROBLEME SHENDETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved