5 ushqime që duhet të hani nëse bëni vrap
 
Shperndaje
ikub#: 2005060091
Këtu janë 5 ushqime për të luftuar lodhjen, për të rritur qëndrueshmërinë, për të humbur peshë dhe për të përmirësuar trajnimin.
FOTO GALERI

Vrapimi është një nga aktivitetet më të praktikuara për të të qëndruar në formë dhe të shëndetshëm. Por çfarë të hani nëse vraponi apo do të përballeni me stërvitje me një pajisje shtesë dhe të humbni peshë në mënyrën e duhur? Ushqimi i shëndetshëm dhe i ekuilibruar mund të ndihmojë në përmirësimin e qëndrueshmërisë dhe tejkalimin e lodhjes, duke ju lejuar kështu që të vraponi më gjatë dhe për të qëndruar në formë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: KONSUMIMI USHQIME VRAPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved