Disa këshilla për një bark të sheshtë
 
Shperndaje
ikub#: 2005140008
E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë bëjnë vip-at që kanë një bark të sheshtë? Sigurisht që ushtrohen por kjo nuk mjafton.
FOTO GALERI
Diete dhe sporti mesa duket është formula magjike për të pasur një bark të sheshtë. 
Kujdes, ka disa ushqime te cilat tentojnë tu fryjnë më shumë barkun. Midis këtyre ushqimeve janë ato të pasura me maja birre por edhe disa perime si brokoli, lakra apo bathët. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU FORMA KESHILLA SHENDETI TRUPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved