Përfitimet shëndetësore të farërave të rrushit
 
Shperndaje
ikub#: 2005140086
A e dini se fara e rrushit janë të shëndetshme si edhe vetë fruti?
FOTO GALERI
Farat e tij janë të ngrënshme dhe janë të pasur me plot vlera ushqyese dhe antioksidantë që luftojnë radikalet e lira dhe ndihmojnë në shmangien e plakjes. Ja disa nga përfitimet në shëndet të farave të rrushit.
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FARA PERFITIME RRUSHI SHENDETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved