Ja si mund të digjni kalori në kushtet e shtëpisë
 
Shperndaje
ikub#: 2005180040
Ushtrimet më të thjeshta që ju ndihmojnë të digjni kalori edhe kur shihni TV.
FOTO GALERI
Duket sikur nuk është e mundur të digjni kalori në mënyrë efektive gjatë kohës që shihni TV, por kjo nuk është e vërtetë. Ekzistojnë disa ushtrime efektive që janë shumë të lehta për tu bërë në shtëpi dhe nuk keni nevojë për pajisje të posaçme për to. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe mësoni këto ushtrime. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KALORI SHENDET STERVITJE USHTRIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved