Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse notoni 3 herë në javë?
 
Shperndaje
ikub#: 2005200078
Tashmë që erdhi dhe vera keni më shumë mundësi për të praktikuar notin.
FOTO GALERI
Noti mund të jetë shansi juaj më i mirë për të pasur një trup dhe shpirt të shëndetshëm, pa marrë parasysh moshën tuaj. Jo vetëm që mund t'ju kthejë trupin në formë, por gjithashtu ndihmon ata që po përballen me depresionin që të ndjehen mirë dhe pozitivisht. Por kjo nuk është e vetmja gjë e dobishme që mund të sjellë veprimtaria e notit. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me disa nga përfitimet që sjell  noti në trupin tuaj. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: NOTI STERVITJE TRUPI USHTRIM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved