Të mahnitshme! Ja si nënat shtatzëna kanë pikturuar mbi barkun e tyre
 
Shperndaje
ikub#: 2005210039
Këto fotografi do të bëhen inspirimi i çdo nëne shtatzënë.
FOTO GALERI
Të realizosh ‘photoshooting’ gjatë shtatzënisë kohët e fundit është një kthyer në një trend. Por përveç fotografive të veçanta, tashmë kanë marrë popullaritet edhe pikturat mbi barkun e rrumbullakosur dhe thjesht janë një adhurim. Jemi të sigurte që do të dashuroheni me këtë prurje të re saqë një ditë do ta provoni edhe ju. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe shijoni këto foto të mahnitshme. 
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FOSHNJA FOTO NENA PIKTURA SHTATZENE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved