Gruaja lind katër binjakë gjatë kohës së pandemisë
 
Shperndaje
ikub#: 2005220125
Gruaja lind katër binjakë gjatë kohës së pandemisë Dhe binjakët duken si katër zogj të adhurueshëm.
Një grua në Teksas ka sfiduar vështirësitë nga pandemia e koronavirusit duke lindur 4 djem binjakë. 35-vjeçarja dhe burri Chris mirëpritën katër djemtë e tyre të vegjël në mars. Të porsalindurit kanë kaluar dy muajt e fundit në Teksas te spitali i fëmijëve, por tashmë janë kthyer të 6-të në shtëpi. Jenny ka lindur 4 binjakët me prerje çezariane brenda tre minutave. Harrison doli i pari, pastaj Hardy, Henry dhe Hudson ishte i fundit. Ata i quajte foshnjat ‘zogjtë tanë’ sepse me të vërtetë dukeshin si zogj. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKE FAMILJE FEMIJA KORONAVIRUS NENA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved