5 arsye për të konsumuar mollën, çdo ditë
 
Shperndaje
ikub#: 2005240003
Molla njihet për vlera dhe përbërës të çmuar ushqimorë që të mbrojnë nga një sërë sëmundjesh.
FOTO GALERI
Por për të bërë të kuptohet edhe më mirë fjala proverbi "Një mollë në ditë mban mjekun larg", por sqarojmë më poshtë.
 
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: KONSUMI MOLLA SHENDETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved