Çfarë duhet të hani në mëngjes për të rritur kujtesën
 
Shperndaje
ikub#: 2005270032
Tërshëra për energji, fruta të thata kundër stresit, çokollatë për të zgjuar trurin: ja çfarë duhet të hani për mëngjes për të rritur kujtesën.
FOTO GALERI

Stresi, shumë gjëra për të bërë dhe lodhja mund të venë në prove burimet tona: ja çfarë duhet të hani në mëngjes për të rritur kujtesën dhe për ta bërë trupin dhe trurin tuaj të jetë reaktiv.

Në fakt, ajo që hamë menjëherë pasi zgjohemi mund të na ndihmojë të ulim stresin dhe të mbushemi me energji, fizike dhe mendore.

 

Shfleto artikuj te tjere per: KONSUMIMI KUJTESA MENGJESI RRITJA USHQIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved