Dieta e dopaminës. Dieta që ju bën të lumtur me kile më pak
 
Shperndaje
ikub#: 2005290118
Kjo dietë është krijuar nga kuzhinieri britanik Tom Kerridge dhe quhet edhe dieta e lumturisë sepse ju bën të humbni peshë dhe ju bën më të gëzuar pa ndikuar negativisht në gjendjen tuaj emocionale.
FOTO GALERI
.
 Shfleto artikuj te tjere per: DIETA DOPAMINA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved