7 gjëra ne lidhje me shtatzëninë dhe lindjen që ne filma shfaqen gabim
 
Shperndaje
ikub#: 2006010088
Njerëzit kanë shumë opinione për shtatzëninë dhe lindjen e fëmijëve, dhe jo të gjithë ata janë të vërtetë.
FOTO GALERI

Media sigurisht nuk ndihmon në përjetësimin e këtyre stereotipeve dhe miteve, dhe shumica e filmave e marrin tërë procesin krejtësisht të gabuar.

Këtu janë gjërat kryesore që media gabon në lidhje me shtatzëninë dhe procesin e të pasurit fëmijë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FILMA LINDJA SHTATZENIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved