Dieta e kosit me fruta, 3 kg në 5 ditë
 
Shperndaje
ikub#: 2006010102
Keni dëshirë të humbisni disa kilogramë në mënyrë që të kaloni me sukses provën e kostumit te plazhit? Dieta e kosit me fruta mund të jetë zgjedhja më e mirë për ju.
FOTO GALERI
Ky lloj regjimi ushqimor në fakt ju lejon të humbisni deri në 3-4 kilogram ne një muaj duke reduktuar fryrjen abdominale dhe duke ndihmuar organizmin të pastrohet. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DIETA FRUTA KOSI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved