Kremrat solarë për fëmijë. Si dhe kur duhen përdorur
 
Shperndaje
ikub#: 2006020003
Kremrat solar për fëmijët janë shumë të rëndësishëm për të mbrojtur lëkurën e tyre delikate nga efektet e rrezikshme të diellit.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE KREM SOLARE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved