Ushqimet që ju fryjnë. Disa nuk i prisnit
 
Shperndaje
ikub#: 2006060043
Nëse bie fjala për brokolin, dihet që është nga zarzavatet më të shëndetshme, por kalimi i masës mund të sjelle probleme dhe në këtë rast e kemi fjalën për fryrjen e stomakut.
FOTO GALERI
Këtu do të gjeni një listë me ato ushqime që duhet të shmangen nëse keni probleme me fryrjen e stomakut.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BROKOLI FRYRJE USHQIME

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved