10 përfitimet që merrni nga qumështi i përzier me mjaltë
 
Shperndaje
ikub#: 2006100067
Mjalti kur përzihet me qumështin ka më shumë vlera shëndetësore.
FOTO GALERI
Mjalti është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu ka veti kundër mikrobeve. Sipas hulumtimeve mjalti dhe qumështi kanë veti kuruese dhe ndihmojnë shumë për problemet e ndryshme shëndetësore. Në galerinë e mësipërme do të mësoni disa nga përfitimet që merrni nga kombinim i mjaltit me qumësht. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MJALT QUMESHT SHENDET TRUPI USHQIM

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved