Pse lidhja midis nënës dhe të birit është shumë e rëndësishme?
 
Shperndaje
ikub#: 2006180076
Nëse dëshironi të kuptoni personalitetin e një mashkulli duhet të shikoni fillimisht si e trajton nëna e tij.
FOTO GALERI
Me të vërtetë që nëna ka një ndikim të jashtëzakonshëm në personalitetin e mashkullit dhe jetën në përgjithësi. Djemtë që janë më të afërt me nënat e tyre rriten si persona të qëndrueshëm dhe të lumtur, të cilët janë shumë të nevojshëm në shoqërinë tonë. Ne besojmë se dashuria e një nëne mund të bëjë çdo djalë të rritet si një qenie njerëzore e mrekullueshme. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar pse marrëdhënia nënë-birë është kaq e rëndësishme. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJA MBESHTETJA NENA SJELLJA SUKSESI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved