Sekretet e kujdesit të lëkurës për nënat e reja
 
Shperndaje
ikub#: 2006180112
Shumë gra përjetojnë lëkurë të shkëlqyeshme gjatë gjithë shtatzënisë.
FOTO GALERI

Hormonet dhe privimi i gjumit nënkuptojnë që shkëlqimi i ri i nënës nuk zgjat shumë pasi fëmija vjen në jetë, me disa nga ndryshimet që dëshmojnë se janë mjaft alarmante.

Lexoni për disa këshilla të ekspertëve për trajtimin e tre çështjeve të zakonshme të lëkurës pas lindjes.

 

Shfleto artikuj te tjere per: KUJDESI LEKURA NENA SEKRETE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved