Dieta “Antiage”: ushqimet që duhet të hani për të qëndruar të rinj
 
Shperndaje
ikub#: 2006200024
Për të qëndruar të rinj - në trup dhe mendje - mos i humbisni kurrë këto ushqime
FOTO GALERI

Të ushqyerit është themelor për mirëqenien tonë, por jo vetëm për ruajtjen e një linje hipotetike. Themelore për të luftuar plakjen e organizmit tonë është ndjekja e një diete të ekuilibruar që sjell një konsum jo të tepruar kalorik.

Ushqimet që nuk duhet të mungojnë kurrë në dietën kundër plakjes janë:

 

Shfleto artikuj te tjere per: ANTIAGE DIETA USHQIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved