6 këshilla për një gjoks sa të shëndetshëm aq dhe ndjellës
 
Shperndaje
ikub#: 2006210007
Gjoksi është një nga pjesët më sensuale të femrave por gjithashtu ato kanë edhe efekt ushqyes për fëmijët e vegjël. Prandaj rëndësia që i kushtohet gjoksit është sa estetike, aq edhe shëndetësore.
FOTO GALERI
 Madhësia e gjoksit ndryshon, por kjo nuk do të thotë se ai nuk mund të jetë i bukur në vetvete. Ja disa mënyra si ta mbani gjoksin të mirë formuar, të plotë dhe më e rëndësishme të shëndetshëm.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJOKSI KESHILLA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved