Nënat me fëmijë të vegjël. 6 këshilla për t’i pasur parasysh
 
Shperndaje
ikub#: 2006220043
Shqetësimi kryesorë i prindërve është shëndeti dhe siguria e fëmijëve të tyre dhe shpesh herë, frika se mos lëndohen i bën ata të merakosen edhe për gjërat më të vogla që shpesh janë më se normale.
FOTO GALERI
Ja 6 gjërat prej tyre, më frekuentet: 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE KESHILLA NENA PEDIATRI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved