Çfarë duhet të hani para palestrës?
 
Shperndaje
ikub#: 2006250021
Ja se çfarë duhet të hani para palestrës që të mos rëndoheni dhe të mbusheni me energji.
FOTO GALERI

Vaktet e vogla para stërvitjes janë themelore për të aktivizuar trupin para ushtrimit fizik, për të mos pasur ndërprerje dhe të jeni në gjendje të stërviteni në forcën tuaj maksimale, me muskuj të gatshëm dhe të shpejtë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: PALESTRA PARA USHQIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved