9 hile për të kontrolluar se sa hani pa u ndjerë të uritur
 
Shperndaje
ikub#: 2006270006
Mbajtja e dietës mund të jetë shumë i vështirë dhe kërkon shumë kohë, dhe me siguri do t’ju lëri pothuaj gjithmonë me një ndjenjë urie.
FOTO GALERI

Por ne do t’ju zbulojmë disa zakone që mund t’i mësoni vetes që do t'ju ndihmojnë të zvogëloni sa sasinë e asaj që do të hani pa marrë parasysh se sa doni të hani gjatës.

 

Shfleto artikuj te tjere per: HILE KONTROLLI URIA USHQIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved