Pse duhet të përdorni krem dielli gjatë punës nga shtëpia?
 
Shperndaje
ikub#: 2006290046
Edhe pse jemi në shtëpi ju duhet të përdorni me patjetër krem për mbrojtjen ndaj diellit.
FOTO GALERI
Gjatë pandemisë së koronavirusit ne jemi detyruar të qëndrojmë brenda në shtëpi, madje shumica prej nesh po punon nga shtëpia dhe kjo është kthyer tashmë në një stil jetese. Shfletoni galerinë e mësipërme. Shfleto artikuj te tjere per: DIELL FYTYRE KREM LEKURE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved