Shenjat që tregojnë se vuani nga mbingarkesa emocionale
 
Shperndaje
ikub#: 2006290095
Njihuni me faktorët që ndikojnë në lodhjen tuaj emocionale.
FOTO GALERI
Në jetën tonë ndodhin shpesh situata që na dalin jashtë kontrollit. Këto lloj situatash kërkojnë shumë forcë emocionale. Ndërsa ndihemi të mundur nga emocionet ne kalojmë në një gjendje stresi. Një studim që u bë mbi rënien emocionale tek infermierët, të cilët shpesh janë të ekspozuar ndaj situatave të komplikuara dhe lodhjes, gjeti prova interesante se çfarë do të thotë ky çrregullim në emocionet tuaja. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar se kur ndiheni ju të dobët emocionalisht. 
 Shfleto artikuj te tjere per: ANKTH EMOCIONE JETE STRES

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved