Gjithë vlerat e lëngut të mishit në shëndet
 
Shperndaje
ikub#: 2007010071
Bujoni, ose lëngu i mishit, veçanërisht ai i vicit, përmban thuajse të gjitha vlerat ushqimore të domosdoshme për njeriun. Minerale, yndyrna të shëndetshme, kolagjen, aminoacide etj.
FOTO GALERI
I pasuruar me perime, kripë, barishte dhe erëza, ai bëhet gjithashtu edhe shumë i shijshëm.
Vlerat e lëngut të mishit.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: LENG MISHI LENGU MISHI VLERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved