4 rregulla bazë në përdorimin e antibiotikëve tek fëmijët
 
Shperndaje
ikub#: 2007030012
Përdorimi preparateve antibiotike nuk është një gjë që ndodh rrallë, por gjithsesi, është e nevojshme që ato të përdoren me kriter, vetëm kur është e nevojshme dhe vetëm me këshillën e mjekut.
FOTO GALERI
Por për të qenë edhe më të qartë në këtë drejtim, po ju rekomandojmë katër rregullat bazë të përdorimit të tyre tek fëmijët.
 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ANTIBIOTIKE FEMIJE KESHILLA RREGULLA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved