8 ushqime, 8 funksione në verën e vapëshme
 
Shperndaje
ikub#: 2007030038
Nuk po flasim për panine, snack të shijshëm apo gjera të tjera të ngjashme.
FOTO GALERI
Vera e vapëshme ka nevojë për ushqime të lehta që t'i konsumojmë shpesh dhe në sasi të pakta.
Në këtë galeri janë 8 prej tyre që mund t'i konsumoni pa frikë dhe në çdo vakt.
 
Shfleto artikuj te tjere per: USHQIME VAPA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved