Ndiheni të lodhur dhe të stresuar? Këto 5 teknika masazhi do t’iu qetësojnë
 
Shperndaje
ikub#: 2007030092
Njihuni me disa mënyra si të bëni vetë masazh në kushtet e shtëpisë.
FOTO GALERI
Hulumtimet tregojnë se terapia e masazhit mund t’iu ndihmojë në uljen e stresit. Por nuk mund të shkosh çdo ditë te një terapist pas një dite të lodhshme pune, apo jo? Fatmirësisht janë disa teknika që do t’iu ndihmojnë që të qetësoheni vetë në kushtet e shtëpisë. Bëhuni gati për të larguar stresin, shfletoni galerinë e mësipërme dhe mësoni disa teknika masazhi.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA MASAZH SHENDET TEKNIKA TRUPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved