Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
5 ushtrimet që duhet të bëni ndërsa rrini ulur në tavolinën e punës
Çdo mëngjes vendoseni në tryezën tuaj me një kafe rreth orës 8-9 të mëngjesit dhe pas 5 orëve kuptoni se nuk jeni ngritur një sekondë nga karrigia juaj. Kjo është dëmi më i madh që mund ti bëni shëndetit tuaj.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved