marketkonekt
0 0
3
 
Kontabiliteti Financiar
Pergatitur nga Agim Binaj.

Tema e pare - Kontabiliteti financiar dhe Standartet e Kontabilitetit

Leksioni 2
itkalbania shkollarrezedrite >


umb


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 3 1103030130

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lorena
Para 35 muajsh  
  
pershendetje i nderuar

kam nje kerkesnga ana ime.nese kishit mundur ti benicapublikime nga kontabiliteti financiar dhe llojetetij ...

me respekt ..
studentja kosovare
     
Muzafer
Para 36 muajsh  
  
STUDENT
     
Muzafer
Para 36 muajsh  
  
MUZAFER NUHI
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan