ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
3
 
Kontabiliteti Financiar
Pergatitur nga Agim Binaj.

Tema e pare - Kontabiliteti financiar dhe Standartet e Kontabilitetit

Leksioni 2
ITK Rreze Drite

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
Lexuar: ikub #:
 3  6.842 1103030130

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lorena
Para 27 muajsh  
  
pershendetje i nderuar

kam nje kerkesnga ana ime.nese kishit mundur ti benicapublikime nga kontabiliteti financiar dhe llojetetij ...

me respekt ..
studentja kosovare
     
Muzafer
Para 29 muajsh  
  
STUDENT
     
Muzafer
Para 29 muajsh  
  
MUZAFER NUHI
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan