marketkonekt
0 0
5
 
Njoftim per mbledhje me prinderit.
Me daten 14/12/2011.ne shkollen 9-vjecare Hajdar Dushi zhvillohe mbledhje takim pune mesues-prinder-nxenes.per permirsimin e rrugeve ne edukimin e femijeve.Ftohen te marin pjese te gjithe prinderit e nx,dhe te interesuarit.

itkalbania Nobel >


umb
nga Shkolla 9vj Hajdar Dushi Durres 

Komente: Shfleto artikuj te tjere per: ikub #:
 5
1112170062

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
era
Para 25 muajsh  
  
?era?
     
era
Para 25 muajsh  
  
era .zani kadrijaj
     
era
Para 25 muajsh  
  
ggfgtgbgt fftgvggyh
     
era
Para 25 muajsh  
  
newatgsh kaloi ff
     
era
Para 25 muajsh  
  
era kadrijaj ?
     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as