0 0
8
 
Olimpiada Kombëtare e Matematikës 2012 klasa e 9
Informacion mbi zhvillimin e Olimpiadës Kombëtare të Matematikës 2012,për klasën e 9.

 

NXËNESIT  E QARKUT DURRËS- KRUJË TË CILËT  U JEPET E DREJTA PËR TË KONKURUAR NË FAZËN E  III NË OLIMPIADËN KOMBËTARE TË MATEMATIKËS PËR KLASAT E 9-TA  MË DATË 04.03.2012

Informacion: Në qarkun Durrës-Krujë u zhvillua Faza e II e Olimpiadës së Matematikës  për klasat e 9-ta në të cilën morën pjesë 146 nxënës  dhe në përfundim fituan të drejtën për të konkuruar për në fazën e III 16 nxënës si më poshtë:

Nr Emri  Mbiemri SHKOLLA Total pikë të fituara % e pikëve të fituara të testit Çmimi që fiton sipas rregullores  Bazuar nenenin 6/h te rregullores Olimpiadave konkurojnë per ne faze te III ne Tirane me 04.03.2012
1 LAURA METALIU TURGUT  OZAL 39 78% Çmim të   I PO
2 DORJAN LEKA RILINDJA 39 78% Çmim të   I PO
3 REDI MUHARREMI TURGUT  OZAL 36 72% Çmim të   II PO
6 FATJONA ELMADHI EFTALI  KOCI 35 70% Çmim të   II PO
5 DANIEL QIRJAKO ILIRIA 35 70% Çmim të   II PO
7 NERMINA  XHAFERRI TURGUT  OZAL 34 68% Çmim të   II PO
8 DOREN ÇALLIKU TURGUT  OZAL 33 66% Çmim të   II PO
4 REGA KOPLIKU VINÇENS  PRENDUSHI 31 62% Çmim të   III PO
9 NENSI GOLGOTA VINÇENS  PRENDUSHI 31 62% Çmim të   III PO
11 OLTA KELO NËNË  TEREZA 29 58% Çmim të   III PO
12 LISBONA KASTRATI JUSUF   PUKA 29 58% Çmim të   III PO
15 JOAN MALI TURGUT  OZAL 29 58% Çmim të   III PO
10 FLAVIA RODA TURGUT  OZAL 29 58% Çmim të   III PO
14 XHESIKA ÇAKA TURGUT  OZAL 28 56% Çmim të   III PO
13 ENXHI PRENGA JUSUF   PUKA 28 56% Çmim të   III PO
17 ERISA KOÇI BEDRIE  BEBEZIQI 26 52% Fletë Lavdërimi PO
16 ELXHI XHAFA MARIJE KAÇULINI 26 52% Fletë Lavdërimi PO

itkalbania Nobel >

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: DAR
ikub #:
 8 1202070127

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lopa zbavitese
Para 26 muajsh  
  
dihet qe do i fitojne ata se kam qene un ne klase te 7 dhe nga vendi 1 -17 i fituan ata te turgut ozal me prune pergjigjet me email i kisha 3 ushtrime sakte po nejse
-1     
lopa zbavitese
Para 26 muajsh  
  
dihet qe do i fitojne ata se kam qene un ne klase te 7 dhe nga vendi 1 -17 i fituan ata te turgut ozal me prune pergjigjet me email i kisha 3 ushtrime sakte po nejse
     
lopa zbavitese
Para 26 muajsh  
  
dihet qe do e fitojne keta te shkollave private se kam qene un ne klase te 7 i bera te gjitha nga vendi 1 deri te vendi 16 nxorren ata te turgut ozal por ska gale po heeee
     
nona
Para 35 muajsh  
  
you are the bitch
-2     
nona
Para 35 muajsh  
  
te marrsha te keqen nona ty o bobo se je si yll. je bobi i tirones hahahahhahahahhahahhahhahahhahhahhahhaha
-1     
nona
Para 35 muajsh  
  
te pjerdhsha veshet
-1     
bobi
Para 35 muajsh  
  
kot fare.shkolla ime ne theth eshte e papare.hahahahahha:p.vetem shkollat private dalin te parat se kan kele domethene lek a more vesh or gomar.si e ke targen o gomar?e ke targen gomari.al. tr 3456 budallai. meqe ra fjala se e ke oren .ha ha ha.mos qesh me mua se ti thy dhembet more vesh rrot.
-2     
bobi
Para 35 muajsh  
  
ikni pirdhuni
+0     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan