marketkonekt
0 0
1
 
Kerkojme Edukatore
nga - SARITO
Pershkrimi i shkolles:
Kopesht privat
Pershkrimi i ofertes :
Kerkojme edukatore kopshti me eksperience dhe arsimin perkates
 

Permbajtja e plote:

Kopshti "Sirena e Vogel"

Kerkojme edukatore kopshti me eksperience dhe arsimin perkates

Telefon: 0684088500
ITK Rreze Drite
1. Kerkohet: Mesuese (Para 20 muajsh)
2. Mesim dhe zbavitje tek kopshti "SARITO" (Para 25 muajsh)


1. Mesim dhe zbavitje tek kopshti "SARITO" (Para 25 muajsh)
2. Kerkohet: Mesuese (Para 20 muajsh)1. khoxha
2. ebazi


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
Lexuar: ikub #:
 1  2.768 1301250062

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Emanuela Morina
Para 7 muajsh  
  
Kam mbaruar Ciklin e Ulet ,kam punuar dy vjet ne nje kopesht privat ku kam arritur rezultate te kenaqshme pervec punes une adhuroj shume femijet jam shume e dashur dhe mjafte e durueshme me ta.Me pelqen te punoj ne nje kopeesht ,do te mbeteni shume te kenaqur nga puna ime e them kete jo per mburrje por me te vertete kam nje karakteristike ne te shpjeguar te pelqyeshme dhe te kuptueshem nga femijet .Me pelqen puna me grupin parashkollor. Me respekt Emanuela Morina
-2     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania

digitalb