Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dua Lipa më 9 gusht në Prishtinë
 
Shperndaje
ikub#: 1606180025
Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtarja me një postim në Facebook.

Dua Lipa shumë shpejt do të jetë në Kosovë. Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtarja me një postim në Facebook. Për koncertin është zgjedhur data 9 gusht dhe do të mbahet në parkun nacional “Gërmia”.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DUA LIPA GUSHT KONCERT PRISHTINE

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved