Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Aleksandar Vucic le emisionin LIVE dhe ndihmon spektatorin
 
Shperndaje
ikub#: 1703310018
Serbia është përpara zgjedhjeve presidenciale dhe fushata elektorale është ne kulmin e saj. Kryeministri aktual Vucic është pretendenti kryesor, por jo larg ndodhen edhe rivalet, ndaj për te fituar duhet te përdoren te gjitha strategjitë dhe taktikat e mundshme.
Dhe duket se një e tille e kishte radhën mbrëmë kur gjate një emisioni LIVE, njërit prej telespektatorëve i ra te fikte dhe menjëherë ne ndihme te tij është përfshirë edhe Vucic, duke lënë kështu intervistën qe po bënte.
Mund te jete jo inskenim, por me te shumte janë ata qe mendojnë për te kundërtën...
Zgjedhjet presidenciale serbe zhvillohen te dielën ne datën 2 prill 2017.
 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ALEKSANDAR VUCIC NDIHMA SPEKTATORI

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved