10 muzikantët më të paguar për vitin 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1912100042
Taylor Swift këtë vit arkëtoi 185 milionë dollarë dhe ngjitet nga vendi i gjashtë vitin e kaluar në krye të listës për herë të dytë në pesë vjet. Pas saj është Kanye West në vendin e dytë, duke fituar 150 milionë USD për shkak të një rritje të shitjeve të atleteve të tij YEEZY.
FOTO GALERI
Dhjetë muzikantët më të paguar sipas Forbes për vitin 2019 janë:
 
Shfleto artikuj te tjere per: ARKETIME ARTISTE FORBES KENGETARE PASURIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved